גוגל אנליטיקס

יש לכם אתר עסקי, אולי בלוג או חנות מקוונת. אתם כמובן רוצים שלקוחות יגיעו לאתר שלכם ודרכו – יגיעו אליכם. אתם רוצים שהלקוחות יבצעו רכישות באמצעות האתר שלכם או שדרכו ירשמו בכדי להיות חלק ממועדון הלקוחות שלכם או המכותבים שלכם. איך תדעו האם האתר שלכם באמת יעיל? כיצד תדעו האם הגולשים שלכם מגיעים באמצעות מכשירים ניידים, או שאולי אלו גולשים המגיעים ממחשב נייח? כיצד תדעו מהו אחוז הנטישה של האתר, כמה זמן הגולשים נוהגים להישאר בו וכמה מהגולשים מתרשמים לחיוב, כך שהם הופכים לגולשים השבים אליכם שוב ושוב? בשביל לענות על כל אלה לא צריך להיות קוסמים. כל מה שצריך זה להכיר את כלי העבודה הבא שלכם – גוגל אנליטיקס. למה זה חשוב, ובמה זה יכול להועיל לכם?

 

הפכו את האתר שלכם לטוב יותר

 

באמצעות גוגל אנליטיקס תוכלו לדעת בדיוק מתי, כמה ולמה – בכל היבט של האתר שלכם. כמה גולשים מגיעים אליכם בכל יום, כמה זמן נמצאים הגולשים בממוצע בעמוד זה ובעמוד אחר. חשוב שתדעו באם הגולשים חוזרים או מגיעים לביקור חד פעמי. חשוב שתדעו כמה זמן נמצאים הגולשים באתר שלכם וגם שתכירו אותם טוב יותר. בשביל מה זה טוב? כך תוכלו להפוך את האתר שלכם לטוב יותר.

 

הדרך שלכם להשתפר

 

 

לאחר שתבינו מה גוגל אנליטיקס מעמידה לרשותם, תוכלו להשתפר באופן מתמיד. חיש מהר תגלו אילו דפים באתר שלכם בנויים בצורה טובה ומושכת, ואילו דפים לא מעוררים עניין או בכלל לא מגיעים למודעות של הגולשים. מערכת גוגל אנליטיקס תספר לכם כל מה שתרצו לדעת, למשל דרך איזה דף של האתר שלכם מגיעים הגולשים ומהו הדף שדרכו הם נטשו את האתר. תוכלו בצורה כזאת להפוך את הדפים הראויים לכך לדפים מושכים ומעוצבים יותר ותוכלו לשפר את הדפים החלשים.

 

מערכת גוגל אנליטיקס מאפשרת לקבל נתונים שונים התורמים לפילוח הגולשים. כך שתוכלו לוודא שקהל היעד המגיע אליכם, וגם נשאר באתר שלכם, הוא אכן קהל היעד שעימו אתם רוצים להיות בקשר. שפרו את האתר שלכם באופן מתמיד. קבלו אתר יעיל יותר שיביא יותר גולשים, יותר עסקאות, יותר לקוחות.